04/9     les pro     10.00 - 10.50             11.00 - 11.50                12.00 - 12.50

11/9     training       11.00 - 12.30             11.00 - 12.30                11.00 - 12.30
18/9     les pro         10.00 - 10.50             11.00 - 11.50                12.00 - 12.50
25/9     maandbeker 10.00 - 12.00             10.00 - 12.00                10.00 - 12.00
2/10     les pro         10.00 - 10.50             11.00 - 11.50                12.00 - 12.50
9/10     training         11.00 - 12.30             11.00 - 12.30                11.00 - 12.30
23/10    training         11.00 - 12.30             11.00 - 12.30                11.00 - 12.30
30/10    les pro         10.00 - 10.50             11.00 - 11.50                12.00 - 12.50
06/11 maandbeker   10.00 - 12.00             10.00 - 12.00                10.00 – 12.00
13/11 les pro           10.00 - 12.50             11.00 - 11.50                12.00 - 12.50
20/11 maandbeker   10.00 - 12.00             10.00 - 12.00                10.00 - 12.00
 
27/11 Afsluitwedstrijd voor alle kinderen van 10.00 - 12.00 uur
11/12 Training voor alle kinderen van 11.00 - 12.30 uur

Jeugdactiviteiten 2019

Er vinden lessen en trainingen plaats op de zondagen voor alle groepen. Tevens zijn er trainingen op de dinsdagavonden. De trainingen op de dinsdagavonden vinden plaats vanaf 2 april t/m 17 september.

Voor alle activiteiten minimaal een kwartier voor aanvang aanwezig zijn om in te slaan.

Afmeldingen moeten voor donderdag 18 uur zijn doorgeven via de WhatsApp groep

De jeugdleden kunnen 4x in het seizoen een vriend of vriendin introduceren tijdens de activiteiten.

Groep 1 van 10.00 uur tot 10.40 uur bestaat uit Wessel, Kjeld en Max.

Groep 2 van 10.40 uur tot 11.20 uur bestaat uit Hugo, Lars, Thijs, Sofie en Wisse.

Groep 3 van 11.20 uur tot 12.00 uur bestaat uit Julius, Laurens, Olivier en Yorick.

Resterende NNO-wedstrijden 2019:

  1. Zondag 29 september - NN&GC - Glimmen 
  2. Zondag 6 oktober - G&CC de Drentsche - Assen (onder voor behoud)
  3. Zondag 13 oktober - Golfclub de Groene Ster

Programma:

Activiteit

Datum

Tijd

Door

 

LES

zondag 8 september 2019

Groep 1: 10:00 / Groep 2: 11:00

Richard

PAR 3 Game

zondag 15 september 2019

10:00 - 11:30

Jeugdcoaches

LES

zondag 22 september 2019

Groep 1: 10:00 / Groep 2: 11:00

Richard

PAR 3 Game

zondag 29 september 2019

10:00 - 11:30

Jeugdcoaches

LES

zondag 6 oktober 2019

Groep 1: 10:00 / Groep 2: 11:00

Richard

Nachtgolf

vrijdag 11 oktober 2019

20:00

Jeugdcommissie

LES

zondag 27 oktober 2019

Groep 1: 10:00 / Groep 2: 11:00

Richard

Nachtgolf reserve

vrijdag 1 november 2019

20:00

Jeugdcommissie

PAR3 END Game

zondag 3 november 2019

10:00 - 11:30

Jeugdcoaches

LES

zondag 10 november 2019

Groep 1: 10:00 / Groep 2: 11:00

Richard